חתן כלה >>> תקליטנים >>> WAVE - מוסיקה לאירועים >>> אודות

תפריט

אודות | WAVE | מוסיקה לאירועים

WAVE מוסיקה לחתונות – איזה שירותים אנחנו מציעים?

חברת WAVE מתמחה במתן שירותי מוזיקה לחתונות ואירועים. החברה הוקמה לפני כ-13 שנה ומאז היא השתתפה בארגון של מאות חתונות. השירותים של החברה כוללים הרכב מוזיקה חיה שכולל בצוות שלו דיג'יי ונגנים מקצועיים. השירותים של החברה כוללים גם אטרקציות שונות לאירוע כמו: מכונת עשן כבד לחופה, זיקוקים בחופה, בלונים מתפוצצים בסלואו שיוצאים מהם לבבות, קונפטי, בועות סבון, פתיתי שלג ועוד... . אנו מקפידים להתאים את כל האטרקציות והמוזיקה באירוע לטעם האישי של כל זוג ולדרישות האישיות שלו.

 

WAVE מוסיקה לאירועים וחתונות - שירות מותאם אישית לכל לקוח

אנו ב- WAVE מוזיקה לאירועים וחתונות מעניקים שירות מותאם אישית לכל לקוח. אנו מאמינים שכל לקוח הוא ייחודי וכל אחד רוצה שהחתונה שלו תתאים לאופי האישי שלו. בפגישה ראשונית נשמח לשמוע ממכם מהי חתונת החלומות שלכם וביחד אתכם לתכנן אותה מבחינת המוזיקה והאטרקציות שיהיו בה. אנו יכולים להפוך גם את החתונה שלכם לחתונה מרגשת מאוד וייחודית. כל זוג יכול לבחור את האטרקציות שיהיו באירוע שלו. אנו שמים דגש רב על מקצועיות ועל מוזיקה באיכות סאונד גבוה מאוד. צוות הנגנים שלנו הינו צוות מקצועי ובעל ניסיון רב והוא ישמח לנגן לכם כל מנגינה או שיר.

 

WAVE מוסיקה לאירועים – הופכים את החתונה שלכם לשמחה במיוחד

אנו בחברת WAVE מוסיקה לאירועי יכולים להפוך גם את החתונה שלכם לשמחה במיוחד. אנו מקפידים להגדיל ראש ולהעניק לכם שירות ברמה אחרת – ברמה הגבוהה ביותר שניתן. החברה מעניקה שירותים ומשתתפת באירועים בכל הארץ מאילת ועד קריית שמונה. היתרונות של החברה הם האווירה השמחה שהיא מביאה, המקצועיות, האדיבות וגם היסודיות. אנו מתייחסים לכל חתונה ברצינות ועושים הכול בשביל שהמוזיקה והאטרקציות יתאימו לדרישות שלכם. אנו נשמח להתאים לכם מוזיקה ייחודית שתהפוך את האווירה בחתונה שלכם למיוחדת מאוד ושמחה. כל חתונה צריכה להיות אירוע ייחודי שיש בו קסם ויופי – וזה בדיוק המומחיות שלנו להפוך אירועים לקסומים ויפים מאוד והכי חשוב מהנים עד כמה שאפשר.


תמונה: אודות - WAVE - מוסיקה לאירועים - תקליטנים
צור קשר